خدمات ما

ظاهری زیباتر و شاداب تر نه تنها موجب رضایت خود فرد می­شود بلکه بر روی موفقیت شخص در امور شخصی، خانوادگی و اجتماعی نیز تاثیر می­گذارد. به همین دلیل در سال­های اخیر مراجعه به کلینیک ­های زیبایی و پزشکان متخصص در این زمینه، افزایش یافته است. کلینیک تن ­آرا با گرد هم آوردن پزشکان متخصص، با تجربه و متعهد؛ با اخلاق حرفه­ای، مجموعه­ ای را فراهم ساخته تا مراجعین و بیمارن محترم در کوتاه­ترین زمان و با صرف هزینه­ای معقول و مقرون به صرفه بتوانند احتیاجات خود را در این زمینه برطرف سازند.

آیکون زیبایی و جوانسازی

زیبایی و جوانسازی

زیبایی، سلامت و شادابی ظاهری مساله بسیار مهمی­ است که همواره مورد توجه بوده، امروزه با پیشرفت علم پزشکی، راه­های سریع و مختلفی برای حفظ و افزایش زیبایی و شادابی وجود دارد.

آیکون لاغری و تناسب اندام

لاغری و تناسب اندام

داشتن اندامی متناسب و زیبا نه تنها باعث سلامت جسم و کم شدن خطر ابتلای به بیماری­های مختلف با پیش ­زمینه چاقی خواهد بود؛ بلکه می­تواند مانع از ابتلای به بیماری­های روحی نیز باشد.  

آیکن زنان

زیبایی زنان

با افزایش تقاضا در حوزه زیبایی زنان؛ مساله بهداشت، سلامت و زیبایی این حوزه نیز به عرصه­ی مهمی در زمینه خدمات پزشکی و سلامت تبدیل شده است.

گالری تصاویر کلینیک

کلینیک زیبایی و تناسب اندام تن آرا با تکیه بر تجربه کسب شده در سالهای متمادی مفتخر است تا از این تجربیات ارزنده خود در راه رسیدن به زیبایی بیشتر و اندامی متناسب تر در کنار شما باشد. در این راستا این کلینیک به دپارتمان زیبایی و جوانسازی، دپارتمان لاغری و تناسب اندام و دپارتمان … خدماتی همچون … را به متقاضیان ارائه می نماید.

پزشکان متخصص کلینیک

دکتر آرمان عصاره

دکتر آرمان عصاره

جراح متخصص زیبایی

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک

اطلاعات تماس

نشانی

تهران، میدان ونک، خیابان ملاصدرا، بین خیابان شیراز و خیابان شیخ بهایی، پلاک 146، طبقه2، واحد3و4

شماره تلفن

02188059039   02186051796  09199677366

ساعات کاری

هرروز
از ساعت 8 تا 23

Call Now Button